Par Zīmolu

Mēs, "Safranhome", esam šeit, lai palīdzētu mazām un lielām interjera dizaina lietām nonākt īstajās mājās, birojos, restorānos - visur, kur esi Tu. Lai palīdzētu Tev radīt vidi, kurā vienmēr ir prieks atgriezties. Lai liktu iemirdzēties Tavām acīm un telpām, kurās Tu mājo. Mēs esam šeit, lai atrastu īstās garšvielas Tavām telpām. Esi sveicināts "Safranhome"!

KAS MĒS ESAM?

Mēs, “Safranhome”, esam interjera dizaina kompānija, kas ikdienā rada iedvesmojošus vides un arhitektūras objektus, kā arī dekorē telpas.

Mūsu nelielā komanda, ko vada dizainere Marta Gaile (attēlā), sastāv no aizrautīgiem sava aroda meistariem – arhitektiem, interjera dizaineriem un dekorētājiem. Gadu laikā dažādu projektu ietvaros ar skaistām dizaina lietām esam piepildījuši gan klientu komerciālos objektus, gan privātos īpašumus.

Šobrīd vēlamies spert soli tālāk, lai palīdzētu šiem dažādās pasaules malās tapušajiem interjera elementiem nonākt ne vien mūsu klientu, bet arī Tavas dzīves telpās. “Ikviens ir pelnījis būt skaistu lietu ieskauts,  tādēļ ir tapis šis virtuālais veikals – vieta, kur Tev atrast visu nepieciešamo, lai iekārtotu vidi ap sevi. Vieta, kur iedvesmoties un sapņus pārvērst realitātē. Vieta, kur atrast īpaši izmeklētus interjera priekšmetus, kas piešķirs Tavam interjeram raksturu,” stāsta Marta Gaile.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

Šeit, “Safranhome” telpas un sajūtu platformā, mūsu komanda ir apkopojusi īpaši atlasītus, kvalitatīvus interjera elementus, kas sevī ietver mēbeles, apgaismojumu, dekorus, aromātus, telpu tekstilu un apdares materiālus. Mūsu interjera sajūtu buķetē ir daudz garšu, lai ikviens tajā varētu atrast sev ko tīkamu un iekārtot vidi atbilstoši savām sajūtām, personībai, vajadzībām, tendencēm un finansiālajām iespējām.

Pie mums Tu atradīsi gan preces no pasaulē atzītiem zīmoliem, gan “pērles” – unikālus ražojumus no jauniem, nelieliem brendiem.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu mazām un lielām interjera dizaina lietām nonākt īstajās mājās, birojos, restorānos - visur, kur esi Tu.

Īpaši vēlamies izcelt to, ka daudzas no mūsu atlasītajām interjera lietām ir roku darbs. Vītas lampas, pītas laternas, lielāki un mazāki grozi, keramikas trauki, māla puķu podi – šīs ir vien dažas no precēm, ko pinis, audis vai kā citādi ar rokām apčubinājis kāds prasmīgs meistars tuvākā vai tālākā pasaules malā. Mūsuprāt, šie produkti ir īpaši, jo tajos ne vien ir ielikta mazmazītiņa daļa veidotāju dvēseles, bet arī ikkatrs punktiņš, līnija vai pinums palīdz veidot konkrētā produkta šarmu.

KĀPĒC “SAFRANHOME”?

“Safranhome” nosaukums ir veidojies no vārdiem “safrāns” un “mājas”.

Safrāns, ko ievāc no maza, violeta krokusa zieda drīksnām, ir pasaulē dārgākā garšvielā. Un ne velti – tas katru gadu zied tikai vienu nedēļu, un katrs tā zieds ražo vien trīs tumši sarkanos safrāna pavedienus. Turklāt, lai šos vērtīgos diedziņus ievāktu, ir jāievēro vairāki stingri nosacījumi. Kā piemēram, tos var novākt tikai ar rokām un noteiktā dienas laikā.

Šī mazā, trauslā, taču ļoti spēcīgā garšviela mūs iedvesmoja tik ļoti, ka to iekļāvām savā nosaukumā. Jo, gluži tāpat kā pietiek ar vienu šī zieda pavedienu, lai iekrāsotu mīklu, tāpat pietiek ar vienu mazu detaļu, lai izmainītu vidi ap Tevi.

"Safranhome" = Tavas telpas garšviela.

Gluži tāpat kā pietiek ar diedziņu, lai piešķirtu ne ar ko citu nesajaucamu garšu ēdienam, arī viena maza dizaina detaļa var piešķirt neatkārtojamu raksturu Tavām telpām. Tieši tāpēc mēs esam “Safranhome” – garšviela Tavas dzīves telpām.