Kolekcijas

Īpaši atlasītas interjera preces dažādām vajadzībām un gaumēm. Liec grozā visu kolekciju vai izvēlies preces, kas Tevi uzrunā visvairāk!

Pilsētu atspulgi gaismās

Izgaismo savas dzīves telpas ar "it`s about RoMi" kolekcijas Citylights lampām, kas sevī iemieso dažādu pasaules pilsētu arhitektūru, enerģiju un urbāno garu. Var pat teikt, ka katrs no šiem modernajiem gaismekļiem ir kādas noteiktas lielpilsētas atspulgs.

Ietērp galdu melnā

Melni trauki galda klājumam spēj piešķirt dziļāku, estētiskāku, unikālāku un mūsdienīgāku izskatu. Tie sevī ietver drāmu, eleganci, bet vienlaikus ir arī gana minimālistiski un klasiski.

Katrai lietai sava vieta

Iekļauj interjerā dažāda izmēra pītos grozus, lai katrai lietai būtu sava vieta un vide ap tevi kļūtu sakārtotāka. Grozi noderēs gan rotaļlietu, žurnālu, veļas, virtuves piederumu uzglabāšanai, gan kalpos kā dekoratīvs interjera elements.

“Africa” maģija

"Africa" krēslu dizains ir radīts, lai ikviens būtu tuvu savu draugu “ciltij”. Kolekcijas būtība atspoguļojas krēslu vienkāršajās un dabiskajās formās, ko novērtējuši neskaitāmi cilvēki visā pasaulē.

Ļaujies dabai

Ienes mājoklī dabas noskaņas ar kolekcijas Iguazu lampām, kas veidotas no dabīgiem džutas pavedieniem! Iedvesma lampu nosaukumam un dizainam ir aizgūta no varenā Igvasu ūdenskrituma, kas tiek uzskatīts par vienu no dabas lielākajiem meistardarbiem.

Piegādājam preces visā Latvijā.

Neatkarīgi no svara un izmēra, pasūtījumu nogādāsim līdz pat Tavas mājas durvīm.